За добу коронавірус забрав життя двох пологівців

15 Вересня 2020 10:06  0  6630

АктуальноЗа добу коронавірус забрав життя двох пологівців

Двоє пологівців, 60-ти та 64-х років померли від ускладнень, спричинених Сovid-19

 

Хвиля небезпечної інфекції докотилася до нас та починає збирати перші жертви.

 

Вчора, 14 вересня, близько 18-ї години у інфекційному відділенні Пологівської БЛІЛ помер житель Пологівщини - 60-річний чоловік.

 

"Хворий протягом 5 днів лікувався у відділенні лікарні. Стан чоловіка був контрольований лікарями, проте, на жаль, на ранок вчорашнього дня самопочуття пацієнта різко погіршилося. Лікарями було проведено інтубацію та всі відповідні реанімаційні заходи, але, незважаючи на інтенсивність лікування, хворий помер.

 

Зранку двоє пацієнтів Пологівської БЛІЛ були у тяжкому стані. Одному з них проведено інтубацію. Але врятувати чоловіка не вдалося, сьогодні зранку він помер" - коментує ситуацію головний лікар Пологівської БЛІЛ Роман Кравченко.

 

"Це люди приблизно однакового віку (похилого), які, на додачу, мають надлишкову вагу, яка ніяк не сприяє поліпшенню ситуації. Нагадаю, що усі пацієнти з covid -19 мають одні і ті ж ускладнення - дихальна недостатність - знижується сатурація, яка без кисневої подачі не утримується на необхідному рівні. Зараз на лікуванні у Пологівській БЛІЛ знаходяться 12 пацієнтів, один з яких у важкому стані. Хочемо вірити в краще, але ситуація ускладнюється"-  додає Роман Васильович.

 

Бережіть себе та своїх рідних, користуйтеся засобами захисту та без нагальної потреби не відвідуйте місць масового скупчення людей.

 

Пам'ятайте covid ближче, аніж вам здається. Будьте свідомими громадянами та не піддавайте ризику себе та інших.

 

 

Автор: Ольга АНГЕЛОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

6
Супер
12
Сміх
222
Жах
15
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)